4 TED-loengut, mida peaks kuulma iga naine
 „The most common way people give up their power is by thinking they don't have any.” - Alice Walker

Möödunud naistepäevaga seoses otsustasin, et minu postitus on pühendatud naistele. Ilusatele, tugevatele, intelligentsetele, võimsatele inimestele – kõikidele teile!

Otsisin välja 4 TED-loengut, mis on nii inspireerivad, nii uskumatult julged ja ägedad, et neid lihtsalt peab iga naine maailmas kuulma.


How to stop screwing yourself over | Mel Robbins | TEDxSF

Kõige olulisem loeng, mida arvan, et kõik peaksid kuulama, puudutab oskust saada seda, mida aga iganes tahad. Mitte miski ei tohi sind tagasi hoida. Äärmiselt inspireeriv jutt on suunatud eriti neile, kes on rahul oma eluga – lihtsalt rahul, ei midagi enamat.


Robbinsi hea huumor teeb tõe lihtsaks ja arusaadavaks. Mõtlemapanev loeng on tõeliselt nauditav ning samal ajal ka hariv.
Looks aren't everything. Believe me, I'm a model. | Cameron Russell

Järgmine teema, millega kõik naised saavad samastuda, on välimus. Rahulolu oma väljanägemisega on üha harvem nähtus ning sellest ei ole midagi kurvemat. Võluvad ja targad inimesed lasevad ennast alla tõmmata absurdsetel iluideaalidel.

Cameron Russell selgitab modellimaailma telgitaguseid ning kõike, mis kaasneb tänapäeva iluideaaliga. Aus ja otsekohene video seletab kümne minutiga, kui valesti maailm „ilu” kohtleb ning kui mitmetahuline see tegelikult on. Kuidagi erines see loeng oma ehedusega kõigest muust, mida olen varem lugenud või kuulnud.


Video annab juurde hädasti vajaminevat kindlustunnet ning rahulolu oma välimuse osas.
  
The Magic of Not Giving a F*** | Sarah Knight | TEDxCoconutGrove

On teada, et naised on väga tihti emotsionaalsemad kui mehed. Me võtame enda sisse ka kõik selle, mis meile kahju teeb ning ei oska halvast nii kergesti lahti öelda. Muretseme liiga palju, sest see on meie viis hoolida ja armastada.


Siin on õpetus, kuidas hoida iseennast rohkem ning loobuda kõigest negatiivsest.

What makes you special? | Mariana Atencio | TEDxUniversityofNevada

Viimasena tahtsin veel lisada meeldetuletuse sellest, millesse ma ise nii kindlalt usun ja proovin rõhutada, kus aga võimalik. Ühe inimese lugu, mis tunne on olla eriline ja mitte sisse sulanduda. Kuidas ajaga kasvab meie tahtmine olla eriline, kuid julgust selleks jääb väheks.


Uhkus eristuda, julgus seda teistele näidata.Kommentaarid