Talveks vajalikNagu eelmisel aastal, on mul ka sel talvel mõned asjad, mis muutuvad talvehooajal hädavajalikuks. Ma ei taha ennast korrata, seega ütlen, et kõik asjad, mida eelmistel jõuludel eriliselt hindasin, on ka täna minu jaoks asendamatud. Eelmise aasta postitust saad lugeda siit.

Okei, ma ütlesin, et ei korda ennast, aga... ka eelmisel aastal mainisin, kuidas armastan termostassi, aga sel aastal on see veelgi rohkem võimendunud. Võib-olla on asi gümnaasiumis, sest hommikul kooli minna ilma kohvi joomata on üsna piinarikas. Olen aga üks isemoodi isiksus, sest hommikurutiin on mul väga täpne ja kohvi joomine sinna tavaliselt sisse ei mahu. Mul on aega pool tundi, et pesta, riietuda, ennast korda teha ja pisut süüa. Olen katsetanud küll ja küll ning tuleb välja, et kui anda mulle hommikuti juba natuke rohkem aega, siis ei oska ma enam midagi pihta hakata ja ei jõua kõikide oma toimetustega õigeks ajaks valmis. Tundub ebaloogiline? Mulle ka. Igal juhul ei jõua ma tavaliselt hommikukohvi kodus juua, aga valmis teen küll ning võtan termosega kooli kaasa. Olen aga õppinud, et keeratav termos on tuhat korda parem kui mõni kummist kaanega tass. Paratamatult ei ole kumbki 100% lekkimiskindel, aga hoolikalt ümber käies on keeratava kaanega tassi siiski palju lihtsam transportida. Ka minu klassikaaslased võivad kinnitada, et termostass on minu suur sõber.Teiseks olen leidnud, et mulle kuluvad marjaks ära igasugused juuksehooldustooted. Näiteks spreipalsam, kuivšampoon ja kuumakaitse on üsna hädavajalikud lähenevate jõulupidude tarvis. Kuna minu loomulikud juuksed on pigem sirged, siis armastan soengut tehes need lokki või laineliseks teha. Varem ei teadnud ma väga palju kuumakaitse vajalikkusest, alles nüüd saan aru, kui palju lokitangid ja muud sellised juukseid lõhuvad. No ja kuivšampoon on alati vajalik, kui jälle pole olnud aega juukseid pesta. Lisaks sellele on see hea vahend, kuidas juustesse natuke rohkem kohevust tuua. Ja spreipalsam – kes ei tahaks endale pehmeid juukseid?Kuna ma juba vaikselt iluosakonna poole liigun, siis hindan enim pühade ajal just särapuudrit. Kuna jõulud on selline sillerdav ja sätendav hooaeg, siis võib ka meigiga rohkem mängida. Detsembrikuus on nii palju esinemisi ja pidusid, mis vajab pidulikumat ettevalmistust, aga ausalt, minusugune jõuluhull kannaks seda ka täiesti igapäevaselt. Lisaks saab särapuudrit nii mitut moodi kasutada. Tavaliselt tuuakse sellega välja põsesarnu, aga seda saab ka ju lauvärvidele lisada, et silmi paremini esile tuua. Samuti näeb ilus välja see, kui sädelust rangluudele tupsutada.
Minu lemmikul The Body Shopil tuleb välja igal aastal ka jõulukollektsioon, mis on lihtsalt vapustav. Minu lemmik on nende Spiced Apple’i lõhn. Mulgi on õunalõhnaline kehasprei, mis ühtlasi lisab ka sädelust. Millegipärast väidetakse mulle, et see lõhnab rohkem nagu piparkook, aga seda parem. Lõpuks ometi saan seda magusat lõhna igapäevaselt kanda. Veel on mul ka õunalõhnaline huulepalsam. Lisaks sellele, et see lõhnab imeliselt ning maitseb veel paremini, on see üks parimatest huuletoodetest, mida olen proovinud. See ei ole mingi sponsoreeritud jutt, ausalt ka. Olen lihtsalt tootest vaimustuses. Eriti nüüd, talveajal, tunnen, kuidas huuled on absoluutselt kogu aeg kuivad ja katki. Huulepalsam on mul aga pidevalt jopetaskus.Viimaks pean tähtsaks omada detsembris märkmikku. Lisaks oma sajale kaustikutelele, kalendritele ja märkmikele on mul vaja veel vähemalt ühte. Sellist, kuhu saan üles kirjutada kogu hullu jõulugraafiku ning sellega seoses vajalikud täpsustused, nt riietus jne. Lisaks on mul vaja kohta, kus saan planeerida jõulukinke ning kirjutada üles võib-olla veel pähe tulevaid blogiideid. Põhimõtteliselt on nii palju lisainformatsiooni, mis on vaja kuskile üles kirjutada, sest mulle isiklikult meeldib, kui saan info käsitsi üles kirjutada, telefon ei ole väga efektiivne lahendus.Usun, et nüüd sain küll kõik kirja. Mis ma ikka öelda oskan – ma armastan jõuluaega.

0 Comments