Mis on minu lemmik...
Tegelikult peaksin hetkel lugema, tegema kodutöid või kirjutama meile, et pärida uuesti tuhande erineva detaili kohta, aga siin ma olen – rüüpan kohvi ja klõbistan arvutis.


Ma ei teagi päris täpselt, millest täna pajatada, kuid just praegu on mul suur tuhin sõnu ritta seada. Olen juba kirja pannud, kuhu minu aeg sel sügisesel perioodil enamasti kulub (kui see sul vahele jäi, siis saad seda järgi lugeda siit) ning midagi väga uut mul juurde lisada ei ole. Ikkagi ei saa ma oma sõrmi arvutiklaviatuurist eemale.


Hakkasin mõtlema, et päris lapsena oli uue kohtumise puhul alati kombeks küsida täpsustavaid küsimusi, mis paljastasid inimese tõelise olemuse. Küsiti, mis on sinu lemmikvärv, lemmikkomm, lemmikhobi, lemmikmagustoit jne.


Nüüd ma enam naljalt uue tutvuse puhul inimest taoliste küsimustega ei pommita ning kui keegi minultki küsib, kujuneb vastus tavaliselt millekski selliseks, et “kõik kommid on head” või “kõik värvid on ilusad”.


Igal juhul, teie rõõmuks või kahjuks (enda rõõmuks) kirjutan siia lihtsalt niisama, igaks juhuks, üles kõik enda lemmikud.


Alustagem!


Lemmikmaiustused: After Eight ja Fazeri šokolaadid.


Lemmikkook on lisaks brownie'le ka klassikaline porgandikook.


Lemmikjook on kohv (ma tean, milline šokk).


Lemmikvärv on sinine, riietuses aga roheline.


Lemmikjalanõud on mugavad tennised ning pidupäevadel kõrged kontsad (elan äärmustes).


Lemmiktegevused on lugemine, kirjutamine, muusikaga tegelemine ja jooga.


Lemmikteaduskonnad on kirjandus, astronoomia ja õigusteadus.


Lemmikkiiks on üritusteni päevade lugemine.


Lemmikraamatud on Markus Zusaki „Raamatuvaras” ja Mehis Heinsaare teosed.


Lemmikkirjanikud on M. Heinsaar, J. Green ja W. Shakespeare.


Lemmikmuusikažanr üleüldiselt on indie pop.


Lemmikbänd on kõigi poolt palavalt armastatud Coldplay.


Lemmikalbum on üllataval kombel hetkel Ariana Grande “Sweetener” (soovitan üle tšekata, päris mõnus muusika).


Lõhnana eelistan lilleliste aroomide asemel puuviljaseid või puiduseid lõhnu nagu muskaatpähkel, kookos, mango või tsitruselised. Minu kõigi aegade lemmiklõhnanoot nii parfüümides kui ka küünaldes on vaniljeminu kindel nõrkus.


Lemmiklõhnaõli on Moschino “I Love Love”, mille peamisteks lõhnanüanssideks on apelsin, suhkruroog, muskaatpähkel ja seeder.


Lemmikehted on sõrmused.


Lemmikmetall on pigem hõbe kui kuld – jah, ma olen hõbedainimene.


Lemmikaastaaeg on suvi.


Lemmikkuu on detsember, sest siis saab glögi ja piparkooke, maad katab (heal juhul) lumi ning vanalinnas on suur kuusepuu, samuti on sellega alanud jõululaulude hooaeg.


Lemmikpüha on...(trummipõrin)... jõulud! (Taaskord šokk ja üllatus, kas pole?)


Siin need on, minu lemmikud. Inimesest võib nõnda üsna hea ettekujutuse saada, kui ta vaid nii vastuoluline isiksus poleks nagu mina.


0 Comments