Jõuluglämm

Käes on jõulupidude hooaega, mis tähendab, et oma uhkeimad kleidid tuleb välja otsida ja oma meigikotid kokku koguda.


Kuna tähistasin see nädal ka oma sünnipäeva, sain juba meigi tegemisel kätt harjutada. Olen leidnud paar toodet, millega on minu arvates eriti tore detsembris mängida.


Lülitage sisse oma jõulutulukesed, soojendage tass glögi, pange mängima aegumatud jõululaulud ja võtke välja just need meigitooted.


Mainin ära kõige ilmselgema - highlighter. Kes on minu blogi pikaajaline jälgija, teab, kui väga ma seda armastan. Pole midagi toredamat kui särada eredamalt kui jõulupuu. Särapuuder on üks ilmatu tore mänguasi, millega ennast kaunistada.


Minu järgmine lemmik on päikesepuuder (bronzer). Toob näole taevaliku jume ning annab põsesarnadele teravust - ühesõnaga on see absoluutselt imeline ning muutunud minu asendamatuks kaaslaseks.


Ma ei ole eriti sagedane silmalaineri kasutaja, kuid mõne peo puhul julgen seda isegi proovida. Kui juba silmalainer käepärast on, siis pole vaja lauvärvidega mängimagi hakata. Pidulik meik on võimalik luua vaid paari minutiga. 


Kui jutt käib jõulupidudest või esinemistest, ei saa üle ega ümber punasest huulepulgast. Mul on nii kena erkpunane huulepulk, kuid peaaegu alati on mul tunne, et see on liiga ekstreemne. Üks aasta sain endale aga kingiks JOIK’i sametpunase huulepulga ning see on minu uus lemmik. Tegemist ei ole sellise silmikriipiva värviga, vaid maheda piduliku tooniga. Lisaks ei tundu see huultel raske, vaid mõjub rohkem niisutava huulepalsamina. Kui sa juba kord endale täiusliku huulevärvi leiad, siis on iga järmine pidu samahästi kui korda läinud. 


Viimane ei kvalifitseeru küll meigi alla, kuid on tesitmoodi efektne. Lõhnaõli! Hea lõhn muudab kõik kaks korda paremaks. Talvel sobib kanda näiteks värskeid lõhnu, mis jätavad nahale puhta ja kerge aroomi - täpselt nagu lumi. Samuti on populaarsed mahlased lõhnanoodid, mis on segatud vürtsidega - minul on näiteks lõhn, kus on tunda nii õuna kui kaneeli (The Body Shopist). Kolmandana mõjuvad võluvalt sellised tummised lõhnad, mida sobib kanda pidulikematel õhtutel. Paljudes lõhnaõlides kasutatakse selle tarbeks tihti muskust, mis on oma lõhnalt kütkestav ja ligitõmbav.


Teate, miks mulle meeldib detsember? Sest siis saab terve kuu ennast üles lüüa ja pidudel käia. Saab tähistada, et järjekordne aasta on möödunud ning seejärel on võimalik ennast taas sellest möllust välja puhata ja värskena uut aastat alustada, hoides meeles magamata ööd, kähedaks naerdud hääl ja tantsust tuikavad jalad.0 Comments