Mis on kõige spontaansem asi, mida sa kunagi teinud oled?


 

Minu kõige spontaansem asi on tõenäoliselt võõrale inimesele tänaval oma kontaktide jagamine. Asi, mida ma never-ever ei teeks, aga tol korral millegipärast käitusin teisiti. Loomulikult ei piirdunud see ainult kontaktide vahetamisega, vaid ka reaalse kohtumisega. Ma ei tea, minu jaoks üsna spontaanne.


Või mis nõudis viimati oma piiride ületamist ja kastist välja astumist?


Samm kastist välja oli kindlasti endale tätoveeringu tegemine, millest kirjutasin pikemalt SIIN. Jäädava pildi nahale joonistamine ei ole kindlasti igapäevarutiini hulgas, vaid samm kaugemale.


lil polar bear


Milline oli üks täiesti uudne kogemus sõprade seltsis?


Kohvitamas on lihtne käia, aga mingit uut tegevust välja mõelda on tunduvalt raskem. Täiesti teistsugune kogemus oli sõpradega filmivõtetel osalemine. Nagu teame, alustati suvel "Apteeker Melchiori" raamatusarjast kolme mängufilmi väntamist ning mõte keskaegsetest kostüümidest tundus piisavalt ahvatlev, et ennast sinna koos sõpradega kirja panna. Ei pidanud pettuma.


Mida sa üle kõige armastad ning millal sa seda viimati tegid?


Üle kõige - elavat muusikat, rohkem isegi kui lugemist või teatris käimist. See on see, mis mind päriselt sütitab ja elama paneb, mis saadab üle keha laineid. Viimane kogemus oli kolm päeva tagasi, kui keeldusime sõbrannaga järjekordse kontserti eest piletiraha välja käimast, nii et läksime Nudisti niisama drinke tegema ja kuulasime samal ajal, kuidas teisel korrusel bänd mängis. Ütleme nii, et suvel mul muusikast puudust pole olnud.


On küsimusi, mida tasuks endalt ikka ja jälle üle küsida.


Kõik suveelamused talletasin loomulikult piltidele


Ma ei saa sinna midagi parata, et kuidagi lõplik tunne on. Kange tahtmine on kõigile ja kõigele head aega öelda, mis sest et kolin ainult kahe tunni kaugusele. Katsu sa sellise melodramaatilise iseloomuga võidelda.


Lihtsalt kuidagi jube kahju on sellest suvemelust siin Tallinnas loobuda, kuigi saan suurepäraselt aru, et talveperioodil ei ole Noblessner ega Loomelinnak sugugi nii melu täis nagu praegu. Kuidagi on ikka tunne, et kõik äge jääb maha. Äge ehk teisisõnu minu friiking töökoht. Ei, tegelikult (nagu ma kõigile korrutan) jääb minu leping kehtima, nii et hoidke alt kõik, kes te mult tulevikus küsite, mis mu hobid on. Saan edaspidigi öelda, et töötan loomaaias, mis sest, et ma siis igat oma vaba momenti päris seal ei veeda.


Rohkem ma siin mingit segast juttu ei taha ajada, jätan kogu kolimisteemasse laskumise järgmiseks nädalaks, sest see saab olema huvitav. Pealegi on mul veel vaja viimased asjad kohvrisse visata, nii et teha on oi, kui palju.0 Comments